| ady9631 a întrebat:

Am un telefon Nokia lumia 620 si am descarcat o melodie de pe net dar nu o gasesc si cand introduc cardul unde pot intra sa vad toate fisierele si ce program sa descarc pentru pc am descarcat zune dar nu merge nu gaseste telefonul? FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| Cezar a răspuns:

Atunci cauta in Market-ul de la Windows Phone 8 : File Manager, poate gasesti.

2 răspunsuri:
| ady9631 explică (pentru Cezar):

Nokia lumia nu are android el ruleaza pe windows phone 8 nu merg aceste aplicatii

| Cezar a răspuns (pentru ady9631):

Atunci cauta in Market-ul de la Windows Phone 8 : File Manager, poate gasesti.