| Denysa0012 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy J3 2017! Aseară s-a blocat deodata, nu reacționau butoanele si nici ecranul! Avea baterie. Ce poate avea?

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Nimic. Telefoanele se mai blocheaza, calculatoarele se mai blocheaza. Toate gadget-urile se mai blocheaza, mai ales daca nu sunt extrem de performante. Daca se blocheaza de 5 ori pe zi la fel de rau, atunci iti poti pune semne de intrebare. Daca se blocheaza asa odata la 5 luni nu are nimic.

| Crackman a răspuns:

S a incins mai tare probabil si a clacat.
Posibil sa se duca hardware ul si o sa l schimbi.