| NoSmile a întrebat:

Buna!
Am un telefon Samsung Galaxy S7562 si nu stiu cum se fac capturile acelea de ecran. Nu vad nicaieri optiunea.
Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| codrin98 a răspuns:

Buna NoSmile... O intrebare telefonul are buton de HOME. daca da incearca sa ti apasat pe volum - cu On/off si home apasat deodata daca nu ai incorporar home incearca sa faci asa volum - si cu On/off. Sa imi zici daca a mers Bafta

| NoSmile explică (pentru codrin98):

Nu vad nici buton de home.
Unde ar trebui sa fie, sau cum sa arate?

5 răspunsuri:
| Reyskate99 a răspuns:

Incearca Power+home sau power+home+vol up/down sau cauta o aplicatie.

| Eufourikul a răspuns:

Wow ce tare...Imi permite doar 25 de mesaje tpu...cica la ora 22.30 mai pot trimite. Fucc it.Scuza ma ca ti am scris aici, am vrut sa te instiintez, altfel nu aveam cum..Trimite mi mailul tau si iti scriu.

| Eufourikul a răspuns:

Lasa-mi id de mess, ca nu imi mai permite sa trimit mesaje pe TPU tongue

| dimoncicccadd a răspuns:

Apasa pe ecran si tine apasat si iti va aparea o tablita de unde iti alegi categoria de imagini