| Rina77 a întrebat:

Hello. Este cineva de pe aici care are (sau stie cu ce se mananca tongue) Samsung galaxy s7562? Daca da, ma puteti ajuta cu o problema? Nu reusesc sa mut aplicatiile din telefon pe card extern. Am incercat si din setari si cu programul ZDBox, dar nu merge nimic. Stie cineva cum sa rezolv? Merci frumos. happy

3 răspunsuri:
| justmisterious a răspuns:

Nu toate aplicatiile se pot muta pe card, Pentru a putea face asta trebuie sa iti rootezi telefonulbig grin. Uita-te pe net si vezi ce implicawinking

| Rina77 explică (pentru justmisterious):

Ohoo...alta mancare de peste. Nu ma bag ca poate-l stric laughing. Merci mult. happy

| justmisterious a răspuns (pentru Rina77):

Nu se strica dar poti pierde garantia daca nu îi poti face unroot. Incearca si din setari/aplicatii/gestionare aplicatii si vezi ce poti muta. Bafta:*