| Papanas03 a întrebat:

Buna am un telefon Samsung galaxy young gt s6310 si am instalat o aplicatie odata cu aceasta aplicatie s-a instalat si un virus in telefon si acest virus instaleaza aplicatii aiurea odata ce pornesc wifi am incercat si hard reset si factory reset. Daca stiti cumva o metoda de a scoate virusul scrieti si dau funda la raspunsul cel mai bun

Răspuns Câştigător
| ruben2002 a răspuns:

Incearca aplicatia CM SECURITI o sa ti detecteze virusul

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vezi poate sunt actualizarile la aplicatiile pe care le ai deja.Se actualizeaza automat.

| ruben2002 a răspuns:

Funda?