| C8PILUcool a întrebat:

Am un samsung s5610 si imi spune cand dowladez un joc de pe net ca fisierul jar dowladat este incorect descarcat, ma ajuta cineva, si uitai inca ceva telefonul este nou.

12 răspunsuri:
| Rάđü a răspuns:

Am si eu tot un Samsung S5610 cumparat recent, depinde de joc, ce nu a mers pe asta, am incercat pe altul si tot nu a mers, deci devina sunt si jocurile. Eu am luat cateva de aici: http://zombyx.blogspot.com/......rt-27.html dar nu merg cele peste 500 kb

| C8PILUcool explică (pentru Rάđü):

Stiam si mie imi fac la fel. mersi oricum. tongue

| Rάđü a răspuns:

Am descoperit ceva : daca scrii codul*#52828378# dai la ota test si modifici dimensiunea maxima a fisierelor jad, unde scrie 500 bagi 2000 de exemplu, dai ok si va merge

| C8PILUcool explică (pentru Rάđü):

Imi dai si un site de unde jocul sa si mearga ca mie imi spune fisierul jar descarcat este incorect, ai gasit ceva?

| Rάđü a răspuns (pentru C8PILUcool):

Nu le iau de pe un site anume caut de obicei pe google : 240x320 java games oricum nu merg toate

| C8PILUcool explică (pentru Rάđü):

Am incercat de pe multe siteuri uite id meu andy_500_500 si ma ajuti ca nu stiu, nu mere absolut nimic,

| Nelutu1994 a răspuns (pentru Rάđü):

Salut unde pot tasta codu asta? #52828378#

| C8PILUcool explică (pentru Nelutu1994):

Scrie numarul cum ai suna pe cineva

| sebyvs a răspuns:

Si eu am acest telefon. Am download cateva jocuri de pe mobile9.com, dar nu mergeau decat cele sub 500 de kb.am bagat codul care l-a scris Rάđü si am scris 2000, dar acum orice joc il instalezi cand dau lansare imi da,, eroare java". daca ma poate ajuta cineva plzzz

| sebyvs a răspuns:

Am si eu acest telefon. eu downloadam jocuri de pe mobile9.com
si mergeau doar cele sub 500 kb.am bagat codul care l-a scris Rάđü, dar acum orice joc downloadezi imi zice,, eroare java". daca ma poate ajuta cineva...plzz

| C8PILUcool explică (pentru sebyvs):

Nu merita mi-am luat android, mult mai fain

| Flaminzanu_Marian_1990 a răspuns:

Pai daca la OTA Test pe care l-a introdus Radu memoria max.era de 500 kb si spatiul liber de 1904 kb, atunci scrieti la memoria max. 1000 kb si la spatiul liber 904 kb.