| dandanut72 a întrebat:

am un telefon,,, yezz andy a4m" si mi-a aparut urmatoroare eroare;,,din pacate aplicatia fingerpint unlock s-a oprit", motiv pentru care nu mai pot sa-l deschid. Care este solutia?

2 răspunsuri:
| smantanosu a răspuns:

Aplicatia nu e compatibila cu telefonul tau. Simplu. Dezinstaleaza aplicatia!

| dandanut72 explică (pentru smantanosu):

Sub aplicatie apare,,, OK" dar nu-mi da voie, iar in spatele aplicatiei apare in ceata un lacat inchis incadrat intr-un cerc care se invarte mereu. Ce-i de facut?