| golban1997 a întrebat:

am un Vodafone 87si nu stiu daca are folie de protectie pe ecran cum pot sa-mi dau seama daca are sau nu

Răspuns Câştigător
| viotedy a răspuns:

Nu conteaza.

3 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Cu unghia, intr-un colt.

| golban1997 explică (pentru viotedy):

Mersi,si nu sti in ce colt

| viotedy a răspuns (pentru golban1997):

Nu conteaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, folia e in toate colturile. Uite-te la colt. Daca se vede folia si tragi putin si se vede are. Daca deodata ti se pare ca, pentru putin timp simteai ca ecranul e lipicios, ca umbli greu cu degetul, inseamna ca a avut si a cazut. "Lipiciul" va disparea, si in scurt timp va disparea, daca o vei mai folosi. Daca e, la inceput, o sa se dezlipeasca unele colturi, si, cand le pui la loc ies bule, inseamna ca ai folie.