| DaViDs240302 a întrebat:

Am vazut ca cei de la SamMobile.com au lansat ultima versiune de Android, mai exact 7.0 pentru Samsung Galaxy S6 (SM-G920F) in Romania, dar pe Vodafone. Intrebarea mea este: daca sunt pe Telekom, pot descarca si instala acea versiune de software?

Răspuns Câştigător
| dany2446 a răspuns:

O sa poti, la un moment dat o sa primesti notificare. Dar nu te grăbi, profita de versiunea actuală. Eu am versiunea noua (7) pe S7 si nu mi se pare deloc mai bun...iar la setări e mult mai complicat