| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut ca este o noua functie pe WhatsApp si te avertizează cand cineva face screenshot la conversatie. Insa mie nu imi apare niciodata, desi am actualizat aplicația, dar nici multor prieteni. La un moment dat am auzit de o aplicatie numită Wiper Messenger, dar nu o gasesc. Stie cineva cum pot face sa rezolv asta? Sa vad cand cineva face o captură? Orice metodă este buna.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu exista asa ceva. Nu poti vedea daca cineva face screenshot conversatiei de pe WhatsApp.

| Andreea11989 a răspuns:

Nu exista aceast feature pe Whatsapp

| IonutMirel111 a răspuns:

Este fake. Nu exista aceasta functie