| qweer a întrebat:

sad
Am Vodafone Smar Mini. Am pus model pentru. bloacre, eu ştiu modelul dar cineva mi-a umblat şi a greşit de prea multe ori iar acum îmi spune " prea multe încercări eşuate! " şi îmi cere datele de la contul google. Am introdus datele dar NU MERGE!
Nu vreau să schimb modelul!
Am căutat pe google dar am găsit aceaşi soluţie, să resetez telefonul, ceea ce înseamnă să se şteargă multe lucruri importante.
Vreau doar să mă lase să bag modelul acela nenorocit şi să deblochez telefonul... Dar acum nu mă mai lasă.

Fundăă! puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Nu iti accepta contul Google pentru ca nu esti conectata la Wi-fi sau Internet. Daca vrei sa mai ai acces la telefon trebuie sa il resetezi, alta metoda nu este, chiar daca te duci la service, o sa iti faca acelasi lucru.

| Daniels89 a răspuns:

Pentru modelul tau de telefon singura sansa este hard reset ceea ce inseamna ca o sa dispara tot ce ai in el!