| alex922 a întrebat:

As avea o intrebare... am un telefon Nokia c7 si nu merge video pe youtube nici nu pot sa vad nici o imagine pe internet nemaivorbind de video, cine ma poate ajuta si pe mine va rog frumos?(mentionez ca telefonul a fost adus din Spania si a fost decodat)!

2 răspunsuri:
| h5 a răspuns:

Mai intai iti trebuie setarile de internet de la operatorul pe care-l folosesti.
A doua optiune ar fi sa intri pe browserul nativ de la Nokia si sa urmezi pasii urmatori:Internet-Setari-Pagina-Incarcare continut - Tot

| Salajan_Teodor_1961 a răspuns:

Nu merge video pe telefon C7