| Alrawan a întrebat:

Aş dori să îmi comand un telefon, şi mă gândeam între Huawei P8 Lite şi Allview x2 soul pro. Care credeţi că e mai ok? (în legătură cu pozele, mai ales cu camera de faţă, memoria şi în primul rând durata bateriei)

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Huawei P8 cu siguranță!

| Nicolae_Mario_2000 a răspuns:

Huawei p8 lite domina Allview pe piata, Huawei are camera si batelia mai buna, dar Allview are un display mai mare.Eu as alege HuaweiP8 Lite

| Bibi3107 a răspuns:

Bună... Eu îți recomand Huawei P8 lite pentru că la cameră este mult mai bun... Bateria este și ea foarte bună și te ține dar acum nu știu și la memorie.
În orice caz, baftă la alegerea telefonului :*

| Vlaciu_Antoanette_1978 a răspuns:

Orice telefon este mai bun decat Huawei p8 lite, ca performante este ok...dar cu oricine vorbesc se aude cu ecou, oricine ma suna nu ma aude foarte bine...eu il folosesc la Vodafone, si este cumplit