| Gaby405 a întrebat:

As dori si eu sfatul vostru in legatura cu urmatoarele telefoane: Allview X2 Soul si Huawei P8 Lite, voi care ziceti ca este mai bun si de ce? Cel mai bun raspuns are funda

Răspuns Câştigător
| Capitan_Andreeaa_2000 a răspuns:

Huawei P8 Lite mi se pare mai bun, am si eu unul si chiar isi face treaba calumea.Nu am probleme cu el.Acum depinde si de aspect. Poate iti place mai mult Allview X2 Soul...Mai bun mi se pare Huawei.Am o tableta Allviev si are multe probleme si se blocheaza des sau se misca greu.

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Mergi pe p8 lite pentru Android 6.0 si 4G, chiar daca ecranul este 720p

| Mihai1810 a răspuns:

Ia-ti orice dar nu Allview.