| frumusica232 a întrebat:

as dori sa stiu cum pot descarca pozele din telefonul meu ( Samsung Wave y GT-S5380D ) in calculator pentru ca am incercat cu cablu de date, cardul de memorie...si nimic nu imi apare nimic nicaieri....imi trebuie un program anume? am incercat cu picasa si nu a mers.ori nu stiu eu cum sa fac, va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| SilentSoul a răspuns:

Eu am Samsung Star II, dar stiu ca am patit ceva asemanator. Intra in Meniu -> Setari -> Conectivitate -> Utilitare USB -> Stocare in masa -> Conectezi cablul la pc si iti apare pe Deskop.
Bafta. ^^