| alexa_1346 a întrebat:

As dori sa va spun ca am nevoie de putin ajutor de la voi. Vreau sa va zis ca am telefon Samsung S3350 si as vrea sa ii schimb softul cu unul de Nokia C3. As putea face asa ceva? nu ma prea pricep, si daca pot imi explicati ce trebuie sa fac, de ce as avea nevoie ca sa rezolv, si sa imi dati linkul de unde sa dau jos softul. multumesc frumos!

1 răspuns:
| mihai4ever31 a răspuns:

Nu poti sa faci acest lucru deoarece atunci cand instalezi softul iti trebuie un program pc site de la producator, care nu interactioneaza in niciun fel cu alte softuri incompatibile chiar si din aceeasi mark. Funda?