| LoveMe321 a întrebat:

Buna!
As dori si eu niste site-uri cu jocuri pentru telefon.
Dar mentionez ca am MB pe telefon si vreau sa le descarc direct pe telefon.

Funda >:

Răspuns Câştigător
| rezervatro a răspuns:

Cel mai bine, ca sa nu-ti folosesti Mega de pe tel, deschizi Wi-Fi -ul daca gasesti unul, fara parola, sau daca ai router acasa si te conectezi. Daca ai Ceva Samsung, LG, Nokia sau ceva cu sistem Android, intrii pe Magazin Play sau pe Android Market sau doar Market. Daca ai iPhone, intrii pe Apps Market sau Apps Store si gasesti acolo ce aplicatii vrei, de orice fel si orice gen. happy sper sa te fi ajutat!

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu lua de pe siteuri, ia de pe Magazin Play sau Android Market, daca ai telefon cu sistem de operare Android sau App Store, daca ai sistem de operare Ios.

| sufletdeing3r a răspuns:

Intri in Magazin Play si descarci de acolo daca ai Android. Dar vezi ca in primul rand trebuie sa-ti faci un cont si apoi poti descarca mii de aplicatii si jocuri. Bafta!

| Stefifanste a răspuns:

Depinde ce sistem de operare ai.

| bubulete a răspuns:

Intra pe magazin play si selectezi acolo top free si ai acolo tot gratis.