| AvalohAlyn a întrebat:

Ce părere aveți de telefoanele produse de compania Google și numite
Google Pixel?
Mi-am luat un Google Pixel 7 entuziasmat fiind că sunt telefoane americane și produse de Google eu înainte având Samsung,Motorola, Xiaomi etc
Credeți că am făcut o alegere corecta?
Am luat după buget.
Sunt bune telefoanele Google Pixel?

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Daca ne uitam din perspectiva camerelor,da.
Sunt destul de performante, dar camera e cam singurul lor atuu.
Sunt fanul lor tocmai din perspectiva îmbunătățiților pe partea de fotografie, dar realist fiind, nu pot sa le ridic în slăvi, sunt multe alte telefoane mai ieftine care pot face cel puțin 80% din ce face un pixel.