| bymhyt a întrebat:

Buna, as vrea sa achizitionez un Huawei p30 lite de pe olx cu garantie inca un an, este modelul care mai are serviciile google, ce parere aveti de acest telefon este bun merita? Eu momentan am un Samsung s6 edge

10 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

E riscant cand comanzi de pe olx sunt fel si fel de dubiosi!
Oricum ar fi comanda doar cu verificare!

| sierra1 a răspuns:

"acest telefon este bun merita? " - preț, ca să fim impăcați cu răspunsul

| Irinelp a răspuns:

Da merita, Huawei este o marcă.

| bymhyt explică (pentru Simpatic):

Ma intalnesc personal cu persoana

| bymhyt explică (pentru sierra1):

600 lei

| HelpingHands a răspuns:

Telefoanele astea de la Huawei sunt bune. Nu ies în evidență prin ceva anume, sunt doar niște telefoane. Tocmai de aceea, dacă Samsung s6 edge-ul se misca inca bine, foloseste-l pe ala. Ce poti sa vrei de la un telefon? În ziua de azi vrem lucruri noi doar de dragul ca sunt noi dar nu adaugă valoare vieții noastre în nici un fel.

| Violleta2022 a răspuns:

De pe olx.ro nu!
Cum companiile de telefoane nu vand pe olx.ro nu ai cum sa cumperi ceva cu garantie, chiar daca vanzatorul iti promite marea cu sarea, fiind doar minciuni ca sa te insele.

Nu te bucura la bani putini, ca te pacalesti si plangi amarrnic dupa aceea. De pe olx sa nu cumperi niciodata electronice!

| sierra1 a răspuns (pentru bymhyt):

Cam mult dar... sunt banii tăi

https://www.olx.ro/......-p30-lite/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru HelpingHands):

În plus, nici nu ai pentru ce să folosești atâta putere ce se găsește azi pe telefoanele noi de top pentru că sistemele de pe ele sunt limitate și uite că se vând ca pâinea caldă. P30 lite-ul nu-i vreun top, dar sunt de acord cu tine. Dacă telefonul vechi rulează bine și n-are probleme cu bateria, nu merită schimbat. Dacă sunt probleme, da.

| bymhyt explică (pentru anonim_4396):

Cu al meu am probleme cu bateria, displeyul e ste spart, si a inceput sa se miste destul de greu