| bybuu13 a întrebat:

As vrea sa achizitionez un telefon (Samsung Chat 335) de pe www.okazii.ro. Ce parere aveti, este de incredere? Cat de bun este telefonul? Si este pentru fete sau pentru baietii modelul de telefon?

P. S - sunt fata dar imi place mult modelul :D

Dau funda si vot! :*

Răspuns Câştigător
| Bursucica a răspuns:

Eu am incercat sa imi comand o geaca de pe siteul asta acum 5 luni si intr-un fel am luat teapa...nici in ziua de azi nu mi-a venit..nu sunt deloc seriosi...eu te-as sfatui sa mergi la un magazin, este cel mai sigur asa, mult succes!

| bybuu13 explică (pentru Bursucica):

Iti multumesc frumos! Dar de www.emag.ro ce zici?

3 răspunsuri:
| Bursucica a răspuns:

Sincer nu stiu ce sa zic...eu una nu prea am incredere in siteurile astea...deci raman la parerea mea:mergi si cumpara din magazin, acolo iti face verificarea sub ochii tai, este cel mai sigur asa

| eugolanutau a răspuns:

Sicer mai bine incerci in magazin eu te sfatuiesc sa iti iei un LG KP500 cookie e super bun si de fata adica merge super bine