| mirunaantonia16 a întrebat:

Buna! As vrea sa imi cumpăr un iPhone 11, dar problema este ca încărcătorul nu este fast charging. Am cautat peste tot un încărcător fast charging pentru el si nu găsesc nicăieri unul original. Știți unde as putea sa găsesc?

Răspuns Câştigător
| Andrei99andreea a răspuns:

Bună! Eu am IPhone 11 și telefonul vine împreuna doar cu cablul de încărcare, cheița și manualul de utilizare. Eu mi-am comandat separat încărcătorul acesta https://www.vetter.ro/produs-pachet-pd.html și îl folosesc de mai bine de 6 luni, încarcă foarte repede și bateria ma tine mai mult decât atunci când îl incarc cu încărcătorul comandat separat de la Apple! Îmi încarcă de la 10% la 100% intr-o ora și un sfert. Sper ca te-am putut ajuta!

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Unde ai vazut fast charging? Original telefonul vine cu incarcatorul normal, uite asta nu stiam, pai daca or fi poti cumpara de la Apple de la magazinele lor sau de pe ebay