| iulianbalan a întrebat:

am o problema, mi-am luat un s6 dar fara incarcator, caci aveam deja unul de Samsung de 2A, doar ca nu stiu de ce se incarca doar cu 400 mAh folosind o aplicatie de pe google playstore, de la ce poate sa fie lucrul asta? i-am dat deja factory reset, vreau sa stiu daca e de la incarcator, nu stiu daca e original Samsung, sau de la telefon, ca sa stiu daca sa ii cumpar un fast charging. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Ai nevoie de un incarcator cu fast charging pentru s6 http://www.cel.ro/......yI3PTEr-l/

| iulianbalan explică (pentru Intruder19):

Am incercat deja un fast charge si degeaba, pe celalate telefoane merge perfect incarcatorul fast chiar si cel de 2A, am incercat sa ii dau si cache delete si degeaba... daca ii dau oare downgrade la 5.0 poate sa mearga?

| AliceNeye a răspuns:

Buna, s-ar putea ca incarcatorul de A2 sa fie prea slab pentru S6.