| 8mariastar a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon am 540 de lei si as vrea sa aiba sistemul de operare android,sa fie pe tuchscreen sa nu aiba tastatura qwerty, sa aiba memorai de 2-4gb sau sa aiba card in pachet, sa aiba camera de 2-3 megapixeli si sa aiba Wi-Fi.Ma puteti ajuta?

7 răspunsuri:
| 8mariastar explică:

+ sa aiba design-ul frumos (sunt pretentiosa) vreau ce va de calitate durabil

| radu75 a răspuns:

Un telefon care l am si eu si care o sa te uimeasca la banii astia, eu am de 3 saptamani si sunt supermultumit de el la banii astia. daca vrei mai multe detalii scriemi in privat http://www.emag.ro/......EDDQKBBBM/

| 8mariastar explică (pentru radu75):

Uite id-ul meu cotacteaza-ma monyka_marya8

| dulgherunicu a răspuns:

Mai fa rost de bani ca pretentiile sint mai mari decit bugetul

| coolboycatalin31 a răspuns:

HTC explorer

| ViPeRaL a răspuns:

Cauti si u pe okazii sau pe mercador. [LG GW620]