| Anonimattotall a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon dar sunt indecisa.Deocamdata am ales ca modele SAMSUNG GALAXY S3 NEO si SAMSUNG GALAXY S4 MINI. Am citi ca amandoua sunt bune,dar care este mai bun(ca baterie,rezistenta,memorie)? Nu vreau raspunsuri teoretice de pe net, ci de la utilizatori.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Intr-adevar telefoanele sunt aproape perfect asemanatoare ca si putere hardware. S3 neo are display-ul ceva mai mare, si densitatea pixelilor mai buna ceea ce face o claritate mai buna a imaginii. la fel si bateria, fata de s4 mini exceleaza cu cateva sute in plus la miliamperi fata de s4 mini. Eu iti recomand sa te duci catre s3 neo happy

Bft!

3 răspunsuri:
| Daniel2836 a răspuns:

Samsung Galaxy S3 Neo.

| Treistariustar a răspuns:

Intre cele doua as alege S4 Mini black edition http://bit.ly/1w8fezW

| AndyPeScurt a răspuns:

Iati un S3 NEO