| ciolpi a întrebat:

Ofer funda! Vreau sa imi cumpar un telefon si am de ales intre Samsung Galaxy Gio si Samsung Galaxy Y...tin sa mentionez ca nu imi permit financiar sa imi cumpar oricand un telefon(cam 1 data la 2-3 ani poate mai mult) as vrea sa imi spuneti care are rezistenta mai buna care o sa ma tina mai mult...Multumesc Frumos!

Răspuns Câştigător
| TraficantaDeNutella a răspuns:

Si eu as alege Samsung Galaxy Gio :) Tine mult m-ai mult decat Samsung Galaxy Y si crede-ma am trait propria experienta :) Mi-am cumparat Samsung Galaxy Y si fix dupa ce s-a terminat garantia mi so stricat (garatia o tinut nu foarte mult ...cam 5 luni ) Si pe urma am cautat si mi-am cumparat Samsung Galaxy Gio si il am deja de 1 ani si merge ca si cum ar fi nou :) L-am scapat de cateva ori pe jos dar nici o zgarietura :) Iti recomand Samsung Galaxy Gio :) + Pretul este mult mai bun (cam in jur de 5-6 milioane ) pe cand Samsung Galaxy Y ii cam 6 - 7 milioane, si daca vrei sa stii mai multe uitate pe site-ul asta http://telefonultau.eu/products/Samsung-Galaxy-Gio-S5660-Dark-Silver.html. Bye Bye :)

| TraficantaDeNutella a răspuns (pentru TraficantaDeNutella):

Scuze fiindca nu merge site-ul ..nu stiu ce are happy

6 răspunsuri:
| cybershot a răspuns:

Gio...fara doar si poate...

| ciolpi explică (pentru cybershot):

Am uitat sa scriu la intrebare...nu sti cam cat timp o sa ma tina?

| b06dan1x7 a răspuns:

Cred ca gio este mai bun, si nu cred sunt sigur, galaxy y e cam prost se strica cam repede, nu merg prea multe aplicatii(de fapt merg dar nu la fel ca pe gio). parerea mea, acum tu stii ce vrei...

| Xtadelo a răspuns:

Samsung Galaxy Gio. happy

| ReSp3c7 a răspuns:

Samsung Galaxy Gio.