| andreeasweetlove a întrebat:

As vrea sa imi transfer 5 euro de pe abonament pe cartela [in cosmote]. Stiu cum se face transferul, ideea este ca stiu ca nu se pot trimite decat 3 € o singura data. Pot sa trimit o data 3 € si odata 2 € in aceeas zi [practic una dupa alta]?

4 răspunsuri:
| SamsungGalaxyS3 a răspuns:

*100#
transfer credit
transfera 4 euro
adauga nr de telefon
vei primi un mesaj
inchizi
iar
*100#
transfer credit
transfera 1 euro ( ca asta e ultimul ramas)
adauga nr de tel
vei primi un mesaj
Concluzie: Numai 4+1 credit poti sa trimiti happy
In cealalta zi daca ti'au mai ramas mai trimiti
funda :* te pup, pa pa :*

| Crazyeo a răspuns:

Nu poți transfera decât o singură dată pe lună 3 € maxim! Sper că te-am ajutat! O zi bună!

| AnonymuSest a răspuns:

Nu merge daca iti da max 3 euro, asa era inainte si la un prieten pe abonament, mai bine ia cartela reincarcabila, doar o data la o luna poti baga 3 euro. Stiu problema!

| andreeasweetlove explică (pentru AnonymuSest):

Tomai am incercat sa vad daca merge, si a mers asa: *444*5*nr de tel # si dupa confirmarea *444*ultimele 6 cifre din cnp-ul abonatului#