| Laurentziu1234 a întrebat:

Buna, as vrea sa stiu cand e black friday la eMAG si cat va costa Samsung Galaxy s7 Edge? Cat va face reducere? https://m.emag.ro/......D4XR03BBM/

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cine stie cat va costa, pe 24 november

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu lucram la eMAG sa stii detaliile astea o sa afli atunci

| Sn4k3 a răspuns:

Pe evoMAG vad ca e redus la 20, deci cam tot pe atat, poate cu 100-200 mai ieftin maxim.

| snzpaul a răspuns:

Salut. Având în vedere că de BlackFriday PRO l-au redus sub 20 de milioane, eu unul sunt de părere că aproximativ 17-18 milioane o să fie prețul său final, 5 milioane e o reducere destul de ok, iar nefiind un telefon deloc slab, nu o să facă un decalaj foarte mare între el și S8.