| DamianTPU a întrebat:

Https://m.emag.ro/......DWNJS7BBM/

Ce parere aveti de acest telefon? "Chinezarie" care promite multe, sau sa il cumpar?
Faza e ca arata pana si data, in limba chineza in poza de pe eMAG. Si nah, nu stiu ce sa fac laughing
As vrea totusi si o parere de la cineva care are acest telefon.
Deci e Samsung Galaxy On5 2016 (G5700) cu fingerprint.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuu, ia-ti ceva sigur. Eu am J1 2015 si stiu cat de enervant este sa ai telefon cu lag sau care merge prost. Nu risca. Ori iti iei ceva mai bunicel la aceeasi bani, ori mai strangi macar pana la vreo 800-1000 lei si iei ceva mult mai bun,

| DamianTPU explică (pentru anonim_4396):

Mda. ai dreptate. Telefonul asta "promite" prea multe chestii la 900 ron.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

... nope.

| TheRealFantasy a răspuns:

Daca nu esti sigur, si din cate se pare din poze si review-uri si ce am vazut si eu arata in engleza majoritar dar si in chineza, scrie si pe site :
>

Daca nu esti sigur mai bine nu lua. Zic asta din moment ce nu am avut telefonul, dar nu pare foarte promitator, procesorul scrie ca e octa-core, dar nu specifica exact frecventa, iar daca te uiti pe alte site-uri vei vedea ca e de fapt pe 4 nuclee(quad-core) de 1.4 GHz care nu pare prea promitator. Bateria e slabuta, 2600 mAh Li-Ion. La pretul lui, singurele lucruri ok sunt ecranul generos ca si culori, ca e Samsung si memoria bunicica, dar nu merita in rest... in general ))

Daca te uiti sa iti cumperi telefon arunca un ochi si prin astea :
https://www.ihunt.ro/umi-c-note-gold
https://www.emag.ro/......DM2507BBM/