| RAY a întrebat:

Se merita sa ma gandesc la s7 edge?

https://www.emag.ro/......D4XR03BBM/

5 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Si eu visam la unul, doar cand am vazut pretul de aproape 800 euro am facut pirueta de 180 de grade si astfel mi-am schimbat gandul la unul mult mai ieftin. Nu as da atatia bani ever..., e un salariu intreg de-al meu laughing, sincer ma durea inima sa dau atata. Si un telefon ieftin are aceleasi aplicatii ca unul ieftin si poate sa fie atat de rezistent in timp. Daca tu iti permiti si te-ai indragostit atat de mult de el, ce mai stai pe ganduri, cumpara-l! happy

| RAY explică (pentru MihaelaDart):

Costa 2000 de ron miha

| MihaelaDart a răspuns (pentru RAY):

La noi in magazin, in Saturn era parca acum 2 ani la 700 si ceva de euro, aproape 800. Scuzele mele ca nu am mentionat inainte.

| MihaelaDart a răspuns (pentru RAY):

Tin minte asta ca as fi vrut sa-l cumpar, era la abonament de 1 euro si nu mi-au acceptat cumpararea lui, doar daca achitam jumatate din suma pe care o avea, adica 400 euro. Asa ca am dat pas, nu mi-l permiteam si nici acum nu l-as lua.

| RAY explică (pentru MihaelaDart):

Am vizitat saturn, e mare 3 etaje