| BomboaneDeCiocolata a întrebat:

Bună,
Aş vrea să ştiu cum pot să încarc pozele din iphone pe facebook. Ca să fiu mai exactă doresc să le am în albumul "mobile uploads" care a fost creat deja de celălalt telefon al meu, însa când încerc să le încarc de pe iphone îmi face alt album care nu îmi prea convine pentru că nu îmi place să am multe albume pe facebook.
Sper că am fost destul de înţeleasă pentru că nici eu nu ştiam cum să formulez întrebarea laughing Scuzaţi categoria şi răspunsul cel mai bun va primi fundă. :d Mulţumesc.

1 răspuns:
| AlexelAdii1999 a răspuns:

Stiam ca la vechea vers. de facebook pe iOS ( iPhone ) mergea sa alegi albumul! Cauta sa nu ai aceea optiune, sau, sterge acel album si punele din noi pe cele vechi si pe cele noi! Alta solutie nu este pentru ca am incercat si eu asta happy!