| ilincus13 a întrebat:

As vrea sa stiu daca exista optiuni pentru 3 euro credit Orange.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, exista. 50 minute nationale si int + 25 sms nat. pentru 30 de zile.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi pe www.orange.ro, secțiunea opțiuni.
Pa, pa.

| ilincus13 explică (pentru Legiuitoarea):

Link-ul nu functioneaza sad.
Multumesc oricum!

| Legiuitoarea a răspuns (pentru ilincus13):

Bună.
Ba funcționează, nu lua și virgula!
www.orange.ro
O zi bună!
Pa, pa.

| ilincus13 explică (pentru Legiuitoarea):

Multumesc!

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Daca accesezi https://www.orange.ro/prepay/oferte-speciale/oferta-prepay-baza-ro.html poti vizualiza optiunile ce pot fi activate in prezent pe o cartela PrePay. Alternativ, la magazin poti solicita sa achizitionezi o reincarcare direct cu optiune (minute) in locul reincarcarii cu credit valoric. Optiunea de 3 EUR cu care poti reincarca direct este prezentata aici http://www.orange.ro/prepay/reincarcare-prepay.html.

O zi buna,
Orange Helpers

| mdaria a răspuns:

Eu mi-am activat luna trecuta cu 3 euro, numai ca minutele erau valabile pentru 15 zile.