| Robi1444 a întrebat:

as vrea sa stiu si eu cum pot sa imi iau videoclipuri sau unde pot sa ma uit la video-uri pe telefonul Nokia Lumia 610?

2 răspunsuri:
| Allinn a răspuns:

Pai ai putea sa te uiti pe YouTube ( daca ai internet pe telefon sau wi-fi ) si cam atat stiu.

| Lovetheessence01 a răspuns:

Pentru Nokia lumia poti face in 2 moduri sa iei video si sa te uiti la ele pe tel :
1.intri pe yutube dai pe video care iti place; intri aici:http://www.downloadconvertvideo.com/; bivezi jos 3gp sau ce varianta vrei si il bagi in tel D.
2. daca ai net intri pe telefon pe youtube si le iei din partea dreapta unde scrie dowloand ca sa-ti arate unde sa dowloadezi trebuie sa faci cont.
Sper CA te-am Ajutat. FUNDA?