| Maduutza155 a întrebat:

As vrea sa va rog sa imi creati careva si mie un cont iCloud pentru a putea descarca aplicatii pe iPhone si sa il verificati. Am incercat sa imi fac singura dar nu il pot verifica. Va rog!

1 răspuns:
| Roxx15 a răspuns:

Iti trebuie adresa de mail? daca da, inseamna ca trebuie sa iti faci un e-mail nou si cand dai sa il creezi sa ai grija sa selectezi.com sa fie asa, si nu.ro, pentru ca daca este facut cu.ro nu vei primii niciun mesaj pe mail