| Andreea1718 a întrebat:

Buna!

Azi este ziua mea si mama mi-a spus sa-mi aleg eu cadoul.
Eu vreau Samsung galaxy s2 plus.
Este bun acest telefon?

Răspuns Câştigător
| supermamici a răspuns:

Este un telefon foarte bun, vezi si opinile celor ce l-au cumparat: http://bit.ly/galaxy-s2-i9100 La multi ani :)

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ca si telefon este slabut, dar este de "fite". Depinde si la ce-l folosesti, dar trebuie mai putin utilizat, pentru ca are bateria proasta.

| davidtm a răspuns (pentru neutrino):

Ce telefon ai tu?

| valentingb a răspuns:

Da, este un telefon foarte bun, nu sunt fan Samsung, dar bateria e excelenta, asta conteaza cel mai mult. Sigur, 1GB RAM, procesor dual de 1, 2, memorie de pana la 64 GB, noise cancellation (se aude foarte clar cand vorbesti cu el, are doua microfoane) si ...restul caracteristicilor, da, e un telefon bun, si daca iti place, te vei distra cu el.

| TheRomanticGuy a răspuns:

Eu zic sa te uiti si pe la Nokia, mai exact serial lumia care o au...