Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Azi mi s-a furat iPhone-ul. As vrea sa stiu cum sa-l blochez sau sa sterg datele din el!

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

In Romania? N-ai sanse sa-l recupereziwinking

Răspuns utilizator avertizat
| DianaIsHere123 a răspuns:

Daca esti pe abonament suna si zii ca ti s-a furat telefonul.o sa-l blocheze ca sa nu poata vb nimeni de pe el...si eu am patit la fel.sad

| Assu53 a răspuns:

Daca l-ai cumparat nou din magazin de la abonament, poti preciza ca ti s-a furat telefonul si depui o plangere ceva, si daca ai noroc til vor detecta, legat de datele din el nu ai cum sa le stergi odata ce nu ai cum sa pui mana pe elwinking