| Fvn a întrebat:

Mi s-a furat telefonul si as vrea sa-mi blochez cartela...cum fac? mersic happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti pe abonament, este foarte simplu.Suni la relatii cu clientii de pe un alt tel. Daca esti pe reancarcabila, mergi la cel mai apropiat centru, cu buletinul, le spui povestea si ceri sa blocheze acel nr si sa-ti dea o alta cartela, pe acelasi nr.Eu am avut cartela deteriorata si mi-au dat alta, cu acelasi nr.

3 răspunsuri:
| εїз a răspuns:

Vorbesti cu cei de unde aveai tu. reteaua tongue

| Mefisto23 a răspuns:

Suni la Relatii clienti sau intri in contul tau de pe orange.ro si iti suspenzi nr.

| Alexa_8596 a răspuns:

Te duci la operatoriide la Orange, sau pe ce retsea esti si rezolva ei :*
Funda?