| Ctmfresh28 a întrebat:

Buna azi pe la ora 13 am dat comanda pe orange.ro de un telwefon Samsung galaxy mini 2 pe numele mamei mele, dar nici eu nu am primit email si nici mama nu a fost contactata telefonic pentru a confirma comanda.Cum se procedeaza pentru confirmarea comenzii?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

VEI FI CONTACTAT telefonic in intervalul 24-48 de ore de la lansarea comenzii! Cel mai probabil maine. Confirmarea comenzii prin telefon - o sa fi sunat de un operator Orange.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Verifica in contul tau status-ul pe care il are comanda. Daca vrei, spune-ne noua numarul de telefon sau numarul comenzii si verificam noi pentru tine.
O zi buna,
Orange Helpers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai facut din contul Orange de pe site ul lor e simplu. Daca ai acest cont la ei acolo iti alegi magazinul unde soseste telefonul. Apoi te duci la magazin si intrebi daca a sosit. Dupa 2 zile minim daca nu este in Bucuresti.

| PanaceuUniversal a răspuns:

Dureaza pana la 48 de ore pana la confirmare!