| notefree a întrebat:

Buna cam când credeti ca ar primi Allview x1 soul mini update la android kitkat dupa părerea voastra.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai probabil pana in vara lui 2015...

| aannoonnimaa74 a răspuns:

Eu am Allview x1 soul mini, si iti spun ca nu are rost sa iti faci updateul. In primul rand, nu ai avea de ce, adica nu exista aplicatii care sa fie compatibile doar cu acel tip de android. Iar in al doilea rand, telefonul ti se va misca mult mult maigreu si cu erori. Dar ca sa iti raspund la intrebare, updateul va aparea undeva prin ianuarie si ti-l veiputea updatea din orice magazin electronic/Orange/Vodafone. Sper ca te-am ajutat happy