| spidy a întrebat:

Am android 4.2 si nu-mi merge snapchat animatii...telefon Allview x1 soul si nu cred ca pot face update macar la 4.4 kitkat.

3 răspunsuri:
| TheGodfather007 a răspuns:

Trebuie sa ai face recognition ( recunoasterea fetei ) nu e androidu de vina

| AlexSapphirefull a răspuns:

Este posibil sa nu fi actualizat aplicatia de snapchat ( pentru a actualiza intri in magazin play, scrii snapchat si dai actualizare) si probabil update oficial de la ei nu este, cauta pe net, dar custom romuri sunt, chiar android 5.0. http://www. lollipopupdate.xyz/tag/Allview-x1-soul-lollipop-rom

| spidy explică (pentru AlexSapphirefull):

Pe site-ul acela cere bani ca sa-l iau...in magazinu play nu mai pot face update la snapchat