| Anaa939839393 a întrebat:

Când vorbesc la telefon, persoana cu care vorbesc ma aude incet sau chiar deloc, ce ar putea fi? Am repornit telefonul dar degeaba! Multumesc!

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cu orice persoană, in orice rețea e la fel?

| Anaa939839393 explică (pentru sierra1):

Pai am incercat pe mess si whats app, pe cartela nu am incercat fiindca nu am cartela momentan!

| sierra1 a răspuns (pentru Anaa939839393):

Fă asta apoi mai vb

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Difuzorul sau microfonul telefonului tau sunt defecte si trebuiesc schimbate, pe handsfree cum se aude?

| Anaa939839393 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nici cu casti nu merge//

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Anaa939839393):

Este defect telefonul.

| Anaa939839393 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Totusi castile au microfonul lor....si tot nu merge...

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Anaa939839393):

Du-te cu telefonul la un servis si acolo ei il repară, trebuie schimbata casca si microfonul, posibil sunt sparte.

| AlexValentinn a răspuns:

Posibil sa ai microfonu infundat de praf sau altceva. sau sa nu functioneze. Daca te aude totusi, dar incet, ia un ac si baga-l in gaura aia mica de la microfon sa cureti intrarea.

| Anaa939839393 explică (pentru AlexValentinn):

Persoana cu care vrobesc ma aude dar incet