| DarkGirl859 a întrebat:

Cand vreau sa aflu codul PUK al unui numar, introduc numarul si imi apare,, momenstan serviciul nu este disponibil.Am incercat sa-mi fac cont pe Vodafone, dar nu pot pentru. ca nu pot primi codul de activare caci telefonul e blocat.Alta metoda de aflare a codulu`i PUK cunoasteti?

1 răspuns:
| RustyKramer a răspuns:

Suni la relatii cu clientii de pe un alt numar Vodafone sau la nr. acesta: 0372 02 22 22 (tarif normal) si-i rogi sa-ti spuna codul puk pentru nr. tau de telefon.