| CristianPGC a întrebat:

Când vreau să înregistrez video pe snapchat se oprește automat după 10 secunde pe când alții pot filma în continuu pe mai multe bucăți. Cum fac să pot și eu? Am Samsung j7 2017

4 răspunsuri:
| MihneaAndrei2007 a răspuns:

Nu poti sa filemezi mai mult de 10 secunde, ceilalti filemeaza direct p camera dupa pun pe snapchat

| CristianPGC explică (pentru MihneaAndrei2007):

Man ceilalți daca tin apasat fac videoul din mai multe bucățipe snap, eu nu pot

| CristianPGC explică (pentru MihneaAndrei2007):

Capturing Multi Snaps? ️
Need more than 10 seconds to capture the moment? You can take multiple Snaps in a row and choose which ones to send!

To take a Multi Snap…

Press and hold the? button on the Camera screen
Keep holding the? button even after the time runs out — it’ll automatically start recording another Snap! La asta ma refer, ca nu pot sa fac

| CristianPGC explică:

Man ceilalți daca tin apasat fac videoul din mai multe bucăți pe snap, eu nu pot