| PattyC a întrebat:

Care dintre Huawei ascend P8 si Samsung galaxy J5 este mai bun? Am auzit ca telefonul Huawei ascend P8 este mai bun si au acelasi pret. Problema este ca la Huawei nu se poate scoate bateria, iar daca se blocheaza sau ceva de genul, nu pot face altceva decat sa merg la un service. Sau daca ar fi sa aleg intre Samsung galaxy S5 si Huawei....
Funda

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Huawei P8 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| Apocalipsa22 a răspuns:

Da auzit bine Huawei P8 este mai bun si are un designe mai frumos decat J5 care este un model nereusit al Samsung si problema cu bateria se poate rezolva usor iti cumperi un acumulator extern si e mai bun decat o baterie pot aavea cred ca peste 12000 ma.