| CastiCuMicrofon a întrebat:

Buna!
Care stie ce sistem de operare merge maxim pe un Samsung Galaxy Ace?
Stiu ca vine cu andoid 2.2 (froyo) dar vreau sa stiu cat merge maxim pe el si care e ultima versiune la android.

Răspuns Câştigător
| downer2012 a răspuns:

Android OS, 2.2 (froyo), upgradabil v2.3.6 (Gingerbread), funda?

2 răspunsuri:
| JordanMichael a răspuns:

Informatii complete despre Samsung Galaxy Ace gasesti aici: http://telefon-performant.blogspot.ro/2013/02/samsung-s6802-galaxy-ace.html
Ca raspuns direct la intrebare 2.3 Gingerbread

| CastiCuMicrofon explică:

Care este ultima versiune aparuta la android? am auzit ca este 4