| TPUSenior01 a întrebat:

cat costa sa deblochezi un telefon gen Samsung galaxy s mini! Un prieten i-a dat telefonul cuiva si nu stia codul si acel baiat a vrut sa vadac daca o ghiceste si maxima de a incerca codurile era de 4 si apoi s-a blocat cand a incercat baiatul cu telfeonul nu mai mergea. Cat costa sa il deblochezi?

3 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Maxim 50 lei

| boNNeR a răspuns:

Nu te costa il deblochezi tu singur il opresti ..si cand il pornesti ti butonul din mijloc apasat si cel de blocare..in timp ce se porneste iti intra in android dai la a treia optiune si de acolo poti sa stergi parola il deschizi ..si nu mai e blocat si nu mai ai nici parola
big grin funda!?

| Puscasu a răspuns:

Intr 40 si 50 lei depinde de serviciu...