| AdaAlex22 a întrebat:

ce ati alege dintre iphone4s replica sau iphone 4s original? daca as alege replica pot sa instalaz jocuri? este vreo diferenta intre ele?
ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| MYK3 a răspuns:

Cred ca glumesti, nu? E ca si cum ai zice: Ce sa cumpar un iPhone 4S sau o carcasa de iPhone 4S?
Bineinteles ca pe cel original pentru ca cel fals nu are nici jocuri si camera foto este de maxim 0.1 MP.
Cel fals are touchscreen resitiv adica trebuie sa apesi cu o forta mult mai mare ca sa functioneze.
In concluzie si un iPhone 2 este mai bun ca orice alta replica de iPhone.

| AlexandruUrsachi a răspuns:

Cum sa spui asta, daca este vreo diferenta?
In general, eu acum am vazut o singura replica la iphone 4s, avea camera de 0.2 MP si memorie interna nici de 100 MB :)). Jocuri? Nu prea cred.

Nu te complica cu cate prostii, ia-l original!

Uite si cateva magazine online de unde poti sa comanzi iPhone 4S ( original desigur ), compari tu preturile si magazinele care ti se par mai de incredere;) :
http://bit.ly/13isdmt
http://bit.ly/WNBkWB

| AdaAlex22 explică (pentru AlexandruUrsachi):

Mi-a spus o prietena care are iphone 4 s replica ca mergea foarte bine si ca si-a instalat o multime de jocuri! il are de 3 ani si e ca nou! ce parere ai?

| Alexandra_Ploscar_1998 a răspuns:

Iphone 4 originalwinking