| Marius235 a întrebat:

Buna ce ati putea sa imi recomandati intre Iphone 4S/5 sau Samsung Galaxy 3S/4S.Va multumesc!

6 răspunsuri:
| XxAdelyYn11xX a răspuns:

Oricare in afara de iPhone 5 happy dar totusi eu recomand iPhone 4S... Fundita puppy dog eyes

| fatal2000cata a răspuns:

Iphone 4s/5= ****
Samsung Galaxy S3= 50% bun si rezistent
Samsung Galaxy S4= 100% bun si rezistent si puternic
Deci Samsung Galaxy S4 o alegerre inteleapta

| KllS a răspuns:

Samsung galaxy S4 foarte bun

| WalterWhite a răspuns:

Clar ca Samsung Galaxy S4, are foarte multe aplicatii care pe IPhone nu le gasesti.

| Dannyy91 a răspuns:

Am avut ocazia sa le am pe amandoua si ti-as recomanda Galaxy S4.
S4 - display wow, camera foarte buna(lumina/lumina slaba), sistem de operare bun si usor customizabil, 2Gb de ram care te ajuta destul de mult, bateria ma tinea in jur de 1 zi, depinde cum si cat il folosesti.

Iphone 5 - display bun, culori clare si vii, camera buna (un plus pentru S4), constructia mai buna, mai bine inchegat, sistem de operare foarte stabil, intuitiv, foarte bine optimizat (plus pentru IOS).
Daca ai banii astia oricare din ele este o alegere foarte buna, si nu te va dezamagii, daca ai de ales dintre astea 4 nu merita sa te uiti la S3/4S, dar tu alegi.

| eXperience a răspuns:

Parerea mea este:
1. iPhone 4s a fost cel mai bun smartphone, pana s a lansat Samsung S3. Deci nu mai merita cumparat.
2. iPhone 5 - patetic
3.Samsung S3 - un telefon superb
4.Samsung S4 - unul din cele mai bune telefoane din lume.
P.S. Eu iti recomand totusi HTC One.