| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul LG G3?

12 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Un telefon foarte bun

| RareşTPUro a răspuns:

E fain si bun, dar cam mare pentru maini mici sau medii.

| CristinaSNC a răspuns (pentru AlexElektro1987):

Deci merita cumparat? Camerele sunt bune?

| CristinaSNC a răspuns (pentru RareşTPUro):

Deci merita cumparat?

| gelu1970 a răspuns:

Nu sunt un fan LG insa acest telefon din ceea ce am auzit si am citit, a dat bune prestatii. deci merita cumparat. cu conditia ca e nou.

| RareşTPUro a răspuns (pentru CristinaSNC):

Da, se merita!

| CristinaSNC a răspuns (pentru gelu1970):

Daca am sa il cumpar, cu siguranta va fi nou happy

| Andra64 a răspuns:

Telefonul este foarte bun si faci niste fotografii clare deci camera este buna. Ca marime este mare dar depinde de tine daca poate fi un avantaj sau dezavantaj. Merita cumparat

| Kettolix a răspuns:

Mie mi se pare chiar bun. Adica arata si are un soft chiar foarte bun. Dar sincer nu e stilul meuwinking

| AlexElektro1987 a răspuns:

Totul este bun la acest telefon, se mișca rapid, ecranul este clar sunetul este puternic, are și un design placut iar bateria îi ține cam 2 zile

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model de telefon este PERFORMANT şi la un preţ accesibil ( 1500-2000 lei ) - vezi specificaţiile tehnice şi diverse magazine & preţuri la linkul :
http://www.gsmarena.com/lg_g3-6294.php

http://www.shopmania.ro/shopping?q=LG+G3+32GB

http://www.shopmania.ro/telefoane-mobile/p-lg-g3-d855-87367694

Îţi recomand modelul cu memorie internă de 32 GB şi 3 GB RAM!

Toate cele bune!

| Quassaar a răspuns:

L-am achiziționat pentru puștoaica mea acum o lună de zile. Este un telefon care face față cu succes oricărei aplicatii. Camerele sunt sunt foarte bune. A fost votat telefonul anului la nivel mondial. Ai grijă la prețuri. Eu l-am luat cu 1600 de lei pe cel cu memorie de 32 gb.