| Deea_Andreea_1989_vPly a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul e-boda?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Poate de firma E-Boda happy pentru ca nu ai precizat care telefon.
E o firma destul de buna care abia a inceput, e in crestere poate in cativa ani o sa ajunga ca si Samsung sau LG.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am o parere buna.
Am un E-Boda Sunny V38S, cumparat acum o luna de la Altex.
Ecran foarte bun, se misca bine toate aplicatiile, imi distrage atentia de la ceas suficient cat sa se termine programul de la servici, si mai e si telefon pe deasupra laughing
Minusurile ar fi bateria slaba, de doar 1000mAh, pe care o incarc si de doua ori pe zi, daca stau calare pe el, camera de calitate proasta (pozele ies oribile, desi e S-ul si are 3.2mp in loc de 2), iar un ultim lucru care ma deranjeaza (dar nici n-am cautat in setari sa-l elimin) e ca imi vibreaza in timpul convorbirilor, daca primeste mesaje sau notificari pe facebook.
Era sa uit, castile originale sunt niste porcarii de 1 leu, cablul pare a fi intrerupt de nou, nu se aud la fel castile intre ele.
In rest n-am ce-i reprosa, e usor de folosit, touch-ul raspunde foarte bine, carcasa e solida, difuzorul si microfonul sunt bune.
Nu stiu de unde stiam eu ca E-Boda ar fi romanesti, dar pe telefon si baterie scrie Made in China...

| Jipa95 a răspuns:

E-boda fabrica telefoane si tablete bune, dar aici vorbim de cele de peste 500 lei. Astea mai ieftine nu sunt chiar performante, si nu sunt nici chiar fiabile.