| IForgotMyNameAgain a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy S3? Este un telefon bun, isi merita banii? Sau imi recomandati altul, cam la acelasi pret? Multumesc!

3 răspunsuri:
| bogdanrvd a răspuns:

Decat un S3, as alege un S2 plus ( raportat la calitate - pret mi se pare mai rentabil )

| ioanaa25 a răspuns:

Samsungul este cel mai bun ca fira eu an un s4mini nu stiu cat costa s3. Al meu a fost 15 milioane la liber sunt extrem de multumita de el. Dar cauta la Vodafone, el la oringe l-am vazut la 20 de milioane si in acelasi zi la voadafon era 15.Ca idee are camera de 8 mp si frontala de 2mp.Memorie interna de 8Gb intra foarte rapid pe internet si e foarte usor de folosit are de stul de multe functi. Acum dupa gust eu voiam ceva micut si subtire. Sora mea are Iphone5s si are aceleas dimensiuni unul pe langa altul nu adaca le masori. Sper ca nu te-am plictisit. Te rog FUNDA daca esti multumita de raspuns.

| Mario502 a răspuns:

Da,Mi se pare un telefon foarte bun, cu marimi impresionante, cu durata bateria foarte impresionanta.Are fratele meu si stau toata ziua pe el.Are niste viteze foarte bune...isi merita toti banii. Apropo cauta de altex.ro...poate il gasesti la reducere.